Metall konveierilindid

Metall konveierilinte kasutatakse tavaliselt valdkondades, kus muudest materjalidest valmistatud lindid ei sobi.

Saadaval on eri tüüpi metall-linte mis sõltuvad konveierisüsteemi erinõuetest.

Kuigi paljud lindid valmistatakse eritellimusel, on saadaval ka standardlahendusi.

Need lindid on tavaliselt valmistatud omavahel ühendatud metallvõrgust, traat- või ketilinkidest, mis on punutud mustriks või võrgusilmaks ning võivad sisaldada ka painutatud metallosasid.

Metallkonveierilintide temperatuuritaluvus sõltub kasutatavatest materjalidest ja võib olla vahemikus -140°C kuni +1800°C. Lintide standardlaius on kuni 6000 mm, pikkust saab kohandada vastavalt konveierisüsteemi erivajadustele.

Metallkonveierilintide materjalid on teras ja roostevaba teras (näiteks Aisi 304, Aisi 321, Aisi 309, Aisi 330 jne), aga ka muud materjalid, näiteks 6025 HT.

Metallist konveierilindid pakuvad mitmeid eeliseid teistest materjalidest valmistatud lintide ees, näiteks:

  • Temperatuurikindlus: Need rihmad peavad vastu kõrgetele temperatuuridele, mistõttu on need ideaalsed kasutamiseks tööstusharudes, kus keskkond eeldab temperatuurikindlust.
  • Kulumiskindlus: Metallist konveierilindid on väga kulumiskindlad, mille tulemuseks on pikem eluiga ja väiksemad hoolduskulud.
  • Mehaanilised omadused: Metallist konveieririhmade paremad mehaanilised omadused, mille tulemuseks on tugev ja vastupidav lint.
  • Korrosioonikindlus: Metallkonveierilindid on korrosioonikindlad, mistõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks rasketes tingimustes.

Tänu nendele omadustele on metallkonveierilindid populaarne valik sellistes tööstusharudes nagu toiduainetööstus, autotööstus ja kaevandused.

Tootmisdetail OÜ pakub erinevaid metallkonveierilinte erinevatele tööstusharudele.

Pakume teie konkreetsetele vajadustele kohandatud lahendusi, samuti paigaldus-, remondi- ja hooldusteenuseid.

Võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet meie metallkonveierilintide tootevaliku kohta.